Satış Sözleşmesi

ÖDEME POLİTİKASI
Ödeme işlemi sırasında hesabınıza tanımlanan Sanal İçerik’in doğru olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bir hata farkederseniz zaman kaybetmeden bizimle iletişim kurun.

IADE POLİTİKASI
Tüm satışlar kesindir, iade yapılamaz, durdurulamaz, sunucuyu ödemenizi geri ödemesi için geri almak için gerekli herhangi bir yolla kredilendiremezsiniz. Bunu yaparken sunucu/forumlarda devam etmekte olan hesabınıza izin vermeme ve başka kredi yükleme işlemlerinin eklenmesine veya alınmasına izin vermeme hakkımızı saklı tutarız. Zorla geri ödeme durumunda tazminat almak için gerekli yasal veya tahsil işlemlerini yapma hakkımızı saklı tutarız.

SORUMLULUK POLİTİKASI
18 yaş altı oyuncularımızın mağazamız www.mistikoyuncu.com dan alışverişlerinden tarafımız sorumlu değildir. Ailenizin bilgisi ve izni olmadan gerçekleştirilen işlemlerden tarafımız sorumlu değildir. Oluşacak sorunlar doğrultusunda tarafımızca geri ödeme ve iade işlemi sağlanmamaktadır. Gizlilik sözleşmesi tarafımızca saklanmakta ve korunmaktadır. Satın alımınız sonrası bu şartları kabul etmiş olursunuz.

HÜKÜM & KOŞULLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ
MistikOyuncu, hüküm ve koşulları zaman zaman önceden bildirilmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerden haberdar olmak için kullanıcı, sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirme sorumluluğunda olduğunu kabul eder. Bu tür değişiklikler sonrasında bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen hüküm ve koşulların onaylandığı ve kabul edildiği anlamına gelir.